Spotkanie ewaluacyjne - II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczął ewaluację działań prowadzonych w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Badania prowadzone są przez Fundację Rozwoju Badań Społecznych. W związku z tym fundacja organizuje terenowe spotkania z podmiotami wspierającymi organizację Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, tak aby uzyskać informacje niezbędne do przeprowadzenia ewaluacji i wypracowania zaleceń dotyczących poprawy sposobu realizacji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Jeżeli organizacja pozarządowa jest związana z ideą budżetu, jego promocją lub samym wnioskowaniem i głosowaniem to fundacja serdecznie zaprasza jej przedstawicieli na spotkanie. Eksperci będą kierować się zasadą poufności i zachowania anonimowości uczestników badania.

Najbliższe spotkanie odbędzie się  7 listopada 2017 r. o godz. 12.00 w Olkuszu. Szczegóły zostaną podane osobom zainteresowanym, po uprzednim zgłoszeniu na adres mailowy: krozniatowska@wp.pl

Pliki do pobrania:

ogloszenie.pdf (Rozmiar: 3745780 bajtów)
oferta.doc (Rozmiar: 133632 bajtów)
aktualizacja_harmonogramu_i_kosztorysu.doc (Rozmiar: 65536 bajtów)
aktualizacja_oferty.doc (Rozmiar: 133632 bajtów)
Projekt i program Interhead.pl