W CAS NA KAWĘ - spotkanie dla organizacji pozarządowych

www.pixabay.pl

Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkie chętne oświęcimskie organizacje pozarządowe, które są zainteresowane wzajemnym poznaniem się oraz wspólnym działaniem na rzecz mieszkańców miasta na spotkanie pod nazwą "W CAS NA KAWĘ"

TERMIN: 19 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 17:00
MIEJSCE: Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Dąbrowskiego 15

Spotkanie ma na celu integrację oświęcimskich organizacji pozarządowych oraz dyskusję na temat form współpracy między nimi. W ramach przygotowania do spotkania prosimy o zastanowienie się jakimi zasobami dysponuje Państwa organizacja:

  • czy są to zasoby trwałe: sale, stoły, krzesła, sprzęt, pojazd, inne..., którymi możecie Państwo wspomóc inne organizacje czy ich użyczyć itp.
  • czy są to zasoby miękkie: umiejętności z danej dziedziny, którymi możecie się podzielić z inną organizacją, poprowadzić szkolenie, warsztaty, skonsultować projekt itp.

Jak ustaliliśmy na poprzednim spotkaniu, w którym wzięły udział osoby uczestniczące uprzednio w organizowanej przez Fundację BIS dyskusji o jakości współpracy między samorządem i lokalnymi organizacjami pozarządowymi, podczas kolejnego spotkania, czyli 19 czerwca, każda z organizacji będzie mogła przedstawić zasoby, którymi dysponuje, a które mogą zostać wykorzystane w realizacji różnego rodzaju projektów. Wspólnie spróbujemy się zastanowić w jaki sposób zebrać wszystkie te informacje w ramach "Mapy aktywności".

Jeszcze raz zachęcamy do udziału w spotkaniu i mamy nadzieję, że zaowocuje ono jeszcze lepszą współpracą między Państwem i samorządem, a jednocześnie będzie początkiem wspólnych ciekawych projektów.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 15 czerwca 2017 r. na adres: aleksandra.soltysik@um.oswiecim.pl

Projekt i program Interhead.pl