Drużyna żaka starszego UKH Unia Oświęcim wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju, który był równocześnie eliminacją do finału ligi karpackiej.
Wystąpiliśmy tam jako gość na zaproszenie organizatorów ligi podobnie jak drużyna z Pilzna, która została zwycięzcą całego turnieju.  Właśnie od meczu z nimi rozpoczęliśmy zmagania w tym turnieju i po zaciętym meczu niestety przegraliśmy 3-4. O porażce zdecydowała I tercja, która była chyba najsłabsza w naszym wykonaniu podczas całego turnieju. W drugim meczu pierwszego dnia łatwo pokonaliśmy drużynę z Warszawy 10-4.

Pierwszy mecz w drugim dniu przeciwko JKH Jastrzębie dostarczył dużo emocji. Przez cały mecz wynik ważył się do ostatniej minuty i z tej walki wyszliśmy zwycięsko odnosząc cenne zwycięstwo 2-1. W drugim meczu z ŁKH Łódź byliśmy zdecydowanym faworytem i jak to w sporcie bywa okazało się, że niezawsze faworyt wygrywa. Popełniliśmy w tym meczu zbyt dużo indywidualnych błędów i mimo sporej przewagi przegraliśmy 4-6.

„W trzecim dniu naszym pierwszym rywalem było Podhale Nowy Targ, do którego w tym sezonie nie mamy szczęścia. Ulegliśmy minimalnie 2-3 i ostatni mecz turnieju z Sanokiem decydował o ostatecznym miejscu w turnieju. Wygrana w tym meczu 5-3 pozwoliła nam zająć ostatecznie 3 miejsce. O wyrównanym poziomie tego turnieju może świadczyć fakt, że 4 drużyny ukończyły go z jednakową ilością 9 punktów.” trener Robert Piecha.

UKH Unia Oświęcim – Kusak Jan, Rydzoń Kacper, Bik Nataniel – Ćwiek Przemysław, Staniecko Mateusz, Ziober Adrian, Zachariasz Olaf, Tondryk Jakub, Płatacz Paweł, Wilczok Wojciech, Wanat Aleksander, Kot Radosław, Paul Oliwier, Noworyta Antoni, Kożuch Franciszek, Hajda Igor, Płatacz Piotr, Wiśniowski Mateusz