15.06.2019 w Limanowej odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin – „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN”. Zawodnicy oświęcimskiego klubu wywalczyli następujące miejsca:

Elżbieta Ferenc I miejsce -40 kg (12-13 lat)

Mateusz Dębski II miejsce -40 kg (10-11 lat)

Szymon Dębski III miejsce -65 kg (16-17 lat)

Natalia Matusz III miejsce -50 kg (14-15 lat)

Oliwia i Roksana Greczner odpadli w eliminacjach.

Mocnym akcentem zakończyliśmy sezon startowy, choć trochę w okrojonym składzie. Wynik medalowy z Limanowej uważam za bardzo dobry, wysoki poziom sportowy z udziałem zagranicznych zawodników szczególnie z bloku wschodniego taki gwarantował (potwierdzeniem poziomu może być przegrana naszych aktualnych Mistrzyń Polski Roksany i Oliwii) – mówi Mariusz Pawlus i dodaje, że spodziewał się takiego, ponieważ walka z najlepszymi skutkuje postępami. Cały sezon 2018/19 był bardzo udany i podobny do poprzednich. Dominika Chylińska została uznana najlepszą juniorką w Polsce (ranking OYAMA PFK), Oliwia Greczner, Katarzyna Kotapka i Anna Ferenc otrzymały wyróżnienia w tym rankingu, zawodnicy OKK w różnych organizacjach zdobyli 30 medali Mistrzostw Polski w tym 22 złote, 11 medali w Pucharach Europy w tym 5 pierwszych. 4 medale w Pucharze Polski w tym 3 pierwsze w Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejach 62 medale w tym 37 pierwszych – podsumowuje trener Mariusz Pawlus.